Şuan sitemizde 4 salonda toplam 127 kişi bulunmaktadır.
mobil tavla

Tavla iki zarla oynanan bir masa oyunudur. Oyuna kimin başlayacağını belirlemek için karşılıklı oturan oyuncular karşılıklı birer zar atar. Büyük zarı atan oyuncu oyuna önce başlama hakkına sahip olur. Oyuncu hakkını kullanarak iki zarla birlikte atışını yapar ve gelen zarlara göre hamlesini oynar. Tavlada zar atışı sırasıyla yapılır. Oyuncular tavlanın üzerinde bulunan kendi pullarını ev sahasına yönelik zar sayısına kadar ilerleterek bu oyunu oynayabilirler. Tavla oyunu tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oldukça popülerdir. Geçmişten günümüze kafelerde, kafeterya ve kıraathanelerde en çok oynanan masa oyunlarından biri tavladır.

İnternet Üzerinden Tavla Nasıl Oynanır?

Tavla oyununu geleneksel haliyle oynamanın yanı sıra internet üzerinden de oynamak mümkündür. Firmamızın internet sitesini ziyaret ederek internetten tavla oyna seçeneğini kullanabilirsiniz. Gecenin veya günün kaçı olduğu fark etmeksizin dilediğiniz zaman kesintisiz tavla oynama imkanı bulabileceğiniz internet sitemizde herkesin zevkine ve keyfine göre online tavla salonları bulunmaktadır. İnternet üzerinden erkek tavlasını oynamak istediğinizde kendinize göre bir rakip bulabileceğiniz veya bilgisayara karşı oyun oynama keyfini yaşayabileceğiniz tavla oynama seçenekleri firmamızda yer almaktadır.

tavla nasıl oynanır

Online Tavla Salonları

Geleneksel tavla dışında internet üzerinden tavla oynamak istediğinizde internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bilgisayar ve laptop yanı sıra akıllı telefon ve tablet gibi mobil cihazlardan da dilediğiniz zaman bağlanabileceğiniz tavlayı gönül rahatlığıyla oynayabilirsiniz. Boş zamanınızı eğlenerek geçirmek istiyorsanız siz de erkek tavlası nasıl oynanır seçeneğini değerlendirmek için internet sitemiz üzerinden dilediğiniz online tavla salonuna tek tıkla giriş yapabilirsiniz. Herhangi bir kayıt ücreti ödemeden ve üyelik hesabı açma derdi olmadan hızlı bir şekilde online kanalda tavla oynama keyfini doruklarda yaşayabilmek için internet sitemizi tercih edebilirsiniz.

Mobil Uyumlu Online Tavla

Türkiye’de en çok oynanan masa oyunlarının başında gelen tavlanın da birbirinden farklı seçenekleri ve oynanış tarzları bulunmaktadır. Her farklı tavla çeşidinin kural olarak da birbirinden farklılaşan yönleri vardır. Mobil platform üzerinden de online tavla oynama keyfini çıkarabilmek için takip edebileceğiniz internet siteleri arasında kendi sitemiz de bulunmaktadır. Tavla oyununda deneyimli veya yeni başlayan olmanız fark etmeksizin dişinize göre rakip bulup keyifli bir şekilde tavla oynamanın tadını çıkarmak için internet sitemizi kullanabilirsiniz. İyi tavla nasıl oynanır sorusunun yanıtlarını arayan yeni başlayan kullanıcılar da oyun tarzlarını geliştirebilmeleri için gün içinde diledikleri zaman tavla oynama pratiği yapabilme şansına sahip olmaktadır.

Gerçek Kullanıcılı Tavla Oyunu

İnternet üzerinden tamamen gerçek kullanıcılı tavla oyunu oynamak isteyenlere internet sitemiz üzerinden profesyonel kalitede hizmet verilmektedir. Erkek tavlasını gerçek kullanıcılarla online olarak oynamak için herhangi bir kayıt ücreti ödemenize gerek yoktur. Güvenilir alt yapısı ve kullanıcı dostu ara yüzü ile öne çıkan internet sitemizde her tavla sever için sınırsız eğlencenin kapıları açılmaktadır. Zar tutma derdi ve hilesi olmadan gerçek tavla becerilerinizi ortaya koyabileceğiniz bu oyunda şansınızı kullanarak rakiplerinizi alt etmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Sohbetli ve Eğlenceli Tavla 

İnternet üzerinden gerçek kullanıcılı tavla oyna hizmeti sayesinde sohbet ortamında tavla oynamanın keyfini yaşayabilirsiniz. Yeni başlayan tavla severlerin de kendilerine göre oyun oynayabilecekleri internet sitemiz kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Gecenin ilerleyen saatlerinde veya gündüz vaktinde canınız sıkıldığında eğlenceli bir ortamda tavla oynamak istiyorsanız hemen bilgisayarınızdan veya internete bağlanabilen mobil cihazlarınızdan internet sitemize giriş yapabilirsiniz. Akıllı telefon ve tablet gibi mobil cihazlarda ekran problemi yaşamadan kesintisiz tavla oynamanın tadını çıkarabilirsiniz.